Polityka informacyjna i struktura organizacyjna w zadaniu koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w zakresie świadczeń rodzinnych i wychowawczych.

Informujemy, iż wszelkich informacji o potrzebnych dokumentach a także pomoc
w ich skompletowaniu w ramach koordynacji świadczeń wychowawczych
i rodzinnych można uzyskać w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wieliczce w Zespole ds. Świadczeń Rodzinnych, Świadczenia Wychowawczego i Funduszu Alimentacyjnego pod numerami telefonów 12 278 45 00 i 12 281 01 75.

 

Informację o stanie sprawy o ustalenie koordynacji można uzyskać za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego:https://app.malopolska.uw.gov.pl/forms/Form/Wp

 

Uruchomiona jest również specjalna infolinia dla wnioskodawców pod numerem telefonów 12 430 29 73. Po podaniu numeru pesel można będzie uzyskać informację o dacie wpływu wniosku, statusie sprawy oraz lokalizacji wpływu wniosku. Infolinia umożliwia uzyskania informacji dla mieszkańców całej Małopolski.

 

W razie potrzeby osobistego kontaktu Małopolski Urząd Wojewódzki przyjmuje wnioskodawców w poniedziałki w godz. 14:00 – 17:00 oraz od wtorku do piątku
w godz. 8:00-11:00:

  • w Krakowie – przy ul. Lea 112,
  • w Nowym Sączu – przy ul. Jagielońskiej 52,
  • w Tarnowie – przy al. Solidarności 5-9.